Sacred
Kategorie: Sacred postavy
02.12.2006 17:11 - Sacred postavy

Sacred postavy

Ve hře Sacred je hráči k dispozici šest postav - serafa, upírka, lesní elfka, bojový mág, gladiátor, temný elf. Datadisk Sacred Underworld přidává ještě další dvě - démonku a trpaslíka.

Každá z postav má k dispozici trochu jiné zvláštní útoky a kouzla, výběr dovedností, ze kterých si jednotlivé postavy volí po dosažení potřebné úrovně má také každá z postav jiný, takže každá postava má své přednosti i slabiny, kterým je potřeba přizpůsobit herní styl.

SerafaLesní elfkaBojový mágTemný elfUpírkaGladiátorTrpaslíkDémonka
komentáře 0
30.11.2006 12:41 - Sacred postavy

Sacred - Postavy ke stažení

Několik odkazů na sránky, na kterých jsou postavy pro hru Sacred ke stažení.
Sacred FanPage - Vaše postavy ke stažení
Sacred - Postavy
Sacred.xjohn - Postavy na stažení
Magická serafa seraX level 75 ke stažení.

komentáře 0
23.11.2006 10:44 - Sacred postavy

Jak použít stažené postavy

Stažené postavy zkopírujte do adresáře Save, v instalačním adresáři hry Sacred: Sacred\Save. Spusťte novou hru a vyberte možnost import, postava by se měla stát na jednom z míst.

Postava by měla být ze stejné verze hry, tedy Sacred, Sacred+, nebo Sacred Undreworld(jestli máte například verzi 1.5, nebo 1.66 by nemělo vadit). Když použijete postavu z jiné, než máte nainstalovanou, jde s ní sice hrát, ale když použijete postavu se starší verze v novější, pokazí se předměty a musíte postavu převléci do nové zbroje a vybavit novými zbraněmi. Když použijete postavu z novější verze ve starší, někdy s ní nejde hra vůbec spustit.

komentáře 0
< Novějších 20 článků - Starších 20 článků >